Cam Balkon

Balkonları evin keyfi haline getiren, kuşa, yağmura, toza geçit vermeyen, ev hanımlarının dostu, kayar-katlanır yada sadece sürülür cam panel sistemlerinin adı cam balkondur. Balkonlar istenildiği zaman açık, istenildiği zaman kapalı konumda tutulabilir.

ABK Cam Balkon Kapama Sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

ABK Katlanır Cam Balkon sistemleri sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir. Denizli'de civar il ve ilçelerde balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı ABK Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.